gtk+ - en to xh translation catalogue (407 entries)

en: "Deepness" of the color.
xh: "Ukujiya" kombala.

en: '%s' already exists in the bookmarks list
xh: I-'%s' sele ikho kuluhlu lwe-bookmarks

en: '%s' does not exist in the bookmarks list
xh: I-'%s' ayikho kuluhlu olukwi-bookmarks

en: (Empty)
xh: (Engenanto)

en: (None)
xh: (Nanye)

en: (disabled)
xh: (yenziwe ayasebenza)

en: (unknown)
xh: (engaziwayo)

en: --- No Tip ---
xh: --- Akukho Silumkiso ---

en: About %s
xh: Malunga ne-%s

en: Add the current folder to the bookmarks
xh: Yongeza esi siqulathi sefayili osenzayo kwi-bookmarks

en: Add the folder '%s' to the bookmarks
xh: Yongeza isiqulathi sefayili '%s' kwi-bookmarks

en: Add the selected folders to the bookmarks
xh: Yongeza iziqulathi zeefayili ezikhethiweyo kwii-bookmarks

en: Amharic (EZ+)
xh: I-Amharic (EZ+)

en: Amount of blue light in the color.
xh: Ubungakanani bokukhanya okubhlowu kuloo mbala.

en: Amount of green light in the color.
xh: Ubungakanani bokukhanya okuluhlaza kuloo mbala.

en: Amount of red light in the color.
xh: Ubungakanani bombala obomvu kuloo mbala.

en: Artwork by
xh: Umsebenzi wobugcisa ngu

en: BMP image has bogus header data
xh: Umfanekiso we-BMP une-bogus header data

en: BMP image has unsupported header size
xh: Umfanekiso we-BMP uwubuxhasanga ubungakanani bobukhulu bokubhalwe emantla ephepha

en: Bad code encountered
xh: Kufumaneke ikhowudi engalunganga

en: Best _Fit
xh: Ilingana_kakuhle

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
xh: Amasuntsu ejelo ngalinye lomfanekiso we-PNG alivumelekanga.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
xh: Amasuntsu ejelo ngalinye eliguquliweyo i-PNG alisosi-8.

en: Bookmark saving failed: %s
xh: Ukugcina kwi-bookmark akuphumelelanga: %s

en: Brightness of the color.
xh: Ukuqaqamba kombala.

en: CLASS
xh: UDIDI

en: COLORS
xh: IMIBALA

en: C_reate
xh: D_ala

en: C_redits
xh: ii-C_redits

en: Cannot allocate TGA header memory
xh: Ayikwazi ukunikezela ngovimba wolwazi we-TGA header

en: Cannot allocate colormap entries
xh: Ayikwazi ukunikezela ngezingeniso zemephu yemibala

en: Cannot allocate colormap structure
xh: Ayikwazi ukunikezela ngesakhiwo semephu yemibala

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
xh: Ayinako ukunikezela ngovimba wolwazi kwi- IOBuffer data

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
xh: Ayinako ukunikezela ngovimba wolwazi lwe-IOBuffer struct

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
xh: Ayikwazi ukunikezela uvimba wolwazi kwi-TGA context struct

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
xh: Ayikwazi ukwandisa uvimba wolwazi ukuze ifake umfanekiso we-PNM

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
xh: Ayikwazi ukunikela ngovimba wolwaz wokufaka umfanekiso we- XPM

en: Cannot allocate new pixbuf
xh: Ayikwazi ukunikezela nge-pixbuf entsha

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
xh: Ayikwazi ukunikezela nge-IOBuffer data yexeshana

en: Cannot change to folder because it is not local
xh: Awunakuguqukela kwisiqulathi seefayili kuba asinakufikeleleka ngqo

en: Cannot read XPM colormap
xh: ayikwazi ukufunda imephu yemibala ye-XPM

en: Cannot realloc IOBuffer data
xh: Ayinako ukunikezelwa kwakhona nge-IOBuffer data

en: Cedilla
xh: I-Cedilla

en: Circular table entry in GIF file
xh: Kungene itheyibhile esisangqa kwifayile i-GIF

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
xh: Cofa isehlisi-liso, ze ucofe umbala nokuba kuphi na kwiskrini sakho ukukhetha loo mbala.

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
xh: Cofa le ngqokelela yezixhobo wenze umbala onawo ngoku. Ukuguqula le ngeniso, tsala umbala apha okanye yicofe ekunene ze ukhethe u "Wugcine apha umbala."

en: Color Selection
xh: Khetha Umbala

en: Color Wheel
xh: Ivili lemibala

en: Compressed icons are not supported
xh: Isishwankathelo somfanekiso ongumqondiso asixhaswanga

en: Could not add a bookmark
xh: Asinakuyongeza le bookmark

en: Could not add a bookmark for '%s' because it is an invalid path name.
xh: Akunakongeza i-bookmark ye- '%s' kuba asilogama lendlela evunyiweyo.

en: Could not find the icon '%s'. The '%s' theme
    was not found either, perhaps you need to install it.
    You can get a copy from:
    	%s
xh: Ayiwufumani lo mqondiso '%s'. Lo '%s' umxholo
     awufumaneki, mhlawumbi kufuneka uwufake.
    ikopi ungayifumana kwa-:
    	%s

en: Could not get image height (bad TIFF file)
xh: Ayikwazi ukufumana ubude bomfanekiso (ifayili engalunganga ye-TIFF)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
xh: Ayikwazi ukufumana ububanzi bomfanekiso (ifayili engalunganga ye-TIFF)

en: Could not get information for file '%s': %s
xh: Ayilufumani ulwazi lwefayili '%s': %s

en: Could not mount %s
xh: Akunakuyifaka kwisakhelo %s

en: Could not remove bookmark
xh: Asinako ukuyisusa le-bookmark

en: Could not retrieve information about the file
xh: Alufumaneki ulwazi ngale fayili

en: Couldn't allocate memory for context buffer
xh: Ayikwazanga ukunikezela ngovimba wolwazi kumgcini wethutyana

en: Couldn't allocate memory for header
xh: Ayikwazanga ukunikezela uvimba wolwazi kwi-header

en: Couldn't allocate memory for line data
xh: Ayikwazanga ukwandisa uvimba wolwazi lwe-data yomgca

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
xh: Ayikwazanga ukwandisa uvimba wolwazi ukuze akwazi ukufaka ifayili ye-JPEG

en: Couldn't allocate memory for paletted data
xh: Ayikwazanga ukwandisa uvimba wolwazi lwengqokelela yezixhobo ze-data

en: Couldn't convert filename
xh: Ayikwazanga ukutshintsha igama lefayili

en: Couldn't create new pixbuf
xh: Ayikwazanga ukwakha i-pixbuf entsha

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
xh: Ayikwazanga ukubona umfanekiso kubume befayili yale fayili '%s'

en: Couldn't save the rest
xh: Ayikwazanga ukugcina okuseleyo

en: Create Fo_lder
xh: Dala isiqulathi_seefayili

en: Create in _folder:
xh: Dalela kwi _siqulathi seefayili:

en: Credits
xh: ii-Credits

en: Cu_t
xh: Si_ka

en: Cursor hotspot outside image
xh: I-hotspot yekhesa ingaphandle komfanekiso

en: Cyrillic (Transliterated)
xh: I-Cyrillic (Ebhalwe ngoonobumba bolunye uhlobo)

en: DISPLAY
xh: BONISA KWISKRINI

en: De_lete File
xh: Ci_ma iFayili

en: Decrease Indent
xh: Cutha Ukuqalisa nganeno

en: Default
xh: Misela

en: Delete File
xh: Cima iFayili

en: Desktop
xh: I-Desktop

en: Didn't get all lines of PCX image
xh: Ayifumananga yonke imigca yomfanekiso we-PCX

en: Dimensions of TIFF image too large
xh: Makhulu gqitha amacala omfanekiso we-TIFF

en: Disabled
xh: Ukwenza ingasebenzi

en: Do use the Wintab API [default]
xh: Musa ukusebenzisa i-Wintab API [emiselweyo]

en: Documented by
xh: Ibhalwe ngu

en: Don't batch GDI requests
xh: Musa ukubeka izicelo ze-GDI ngokwamaqela

en: Don't use the Wintab API for tablet support
xh: Musa ukusebenzisa i-Wintab API ukuxhasa isiba lokuzoba umfanekiso

en: Empty
xh: Ayinanto

en: Error
xh: Impazamo

en: Error getting information for '%s': %s
xh: Impazamo ekufumaneni ulwazi lwe-'%s': %s

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
xh: Impazamo ekutolikeni ifayili yomfanekiso i-JPEG (%s)

en: Error loading icon: %s
xh: Kwenzeke impazamo xa kufakwa umqondiso: %s

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
xh: Impazamo xa ifayili inikwa elinye igama "%s" to "%s": %s

en: Error writing to image file: %s
xh: Impazamo ekubhaleni umfanekiso: %s

en: Excess data in file
xh: Kukho i-data eninzi kakhulu kule fayili

en: FLAGS
xh: Ii-FLAGS

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
xh: Ayiphumelelanga ukuvala '%s' ngelixa ibhala umfanekiso, kusenokwenzeka ukuba ayigcinwanga yonke i-data: %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
xh: Ayiphumelelanga ukufaka i-RGB data esuka kwifayili ye-TIFF

en: Failed to load TIFF image
xh: Ayiphumelelanga ukufaka umfanekiso we-TIFF

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
xh: Akuphumelelanga ukufaka oopopayi '%s': isizathu asaziwa, mhlawumbi yifayile yoopopayi eyonakeleyo

en: Failed to load image '%s': %s
xh: Ayiphumelelanga ukufaka umfanekiso '%s': %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
xh: Ukufaka umfanekiso akuphumelelanga '%s': isizathu asaziwa, mhlawumbi yifayili yomfanekiso eyonakeleyo

en: Failed to open '%s' for writing: %s
xh: Ayiphumelelanga ukuvula '%s' ukuba kubhalwe: %s

en: Failed to open TIFF image
xh: Ayiphumelelanga ukuvula umfanekiso we-TIFF

en: Failed to open file '%s': %s
xh: Akuphumelelanga ukuvula ifayili '%s': %s

en: Failed to open temporary file
xh: Ayiphumelelanga ukuvula iifayili zexeshana

en: Failed to read from temporary file
xh: Ayiphumelelanga ukufunda kwifayili yexeshana

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
xh: Ayiphumelelanga ukubhala kwifayili yexeshana ngelixa ifaka umfanekiso we- XBM

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
xh: ayiphumelelanga ukubhala kwifayili yexeshana ngelixa ifaka umfanekiso we-XPM

en: Failure reading GIF: %s
xh: Ayiphumelelanga ukufunda i-GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
xh: Impazamo ekukufa kumfanekiso wefayili i-PNG: %s

en: Fatal error reading PNG image file
xh: Impazamo ebulalayo ekufundeni ifayili yemifanekiso i-PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
xh: Impazamo ebulalayo ekufundeni ifayile yemifanekiso i-PNG : %s

en: File does not appear to be a GIF file
xh: Le fayili ayikhangeleki njengefayili ye-GIF

en: Files
xh: iiFayili

en: Find and _Replace
xh: Fumana ze _Ubeke enye endaweni yayo

en: Fol_ders
xh: Iziqulathi_zeefayili

en: Folder unreadable: %s
xh: Isiqulathi seefayili asifundeki: %s

en: Folders
xh: Iziqulathi-zeefayili

en: Font
xh: iFonti

en: Font Selection
xh: Ukukhetha ifonti

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
xh: Ifayili ye-GIF ibingenayo enye i-data (mhlawumbi iyekwe phakathi ngendlela ethile?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
xh: Umfanekiso we-GIFawunayo yonke imaphu yemibala, yaye isakhelo esingaphakathi kwawo asinayo imibala efikeleleka ngqo kwimaphu yemibala.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
xh: Umfanekiso we-GIF wonakele (isishwankathelo se-LZW asichanekanga)

en: GIF image loader cannot understand this image.
xh: Isifaki mifanekiso se-GIF asiwuqondi lo mfanekiso.

en: GIF image was truncated or incomplete.
xh: Umfanekiso we-GIF uyekwe esithubeni okanye awugqitywanga.

en: GTK+ Options
xh: I-GTK+ekunokukhethwa kuko

en: GTK+ debugging flags to set
xh: I-GTK+ ukusetha izilungisi-ziphene kwinkqubo

en: GTK+ debugging flags to unset
xh: I-GTK+ ukumisela izilungisi-ziphene kwinkqubo

en: Gamma
xh: I-Gamma

en: Gdk debugging flags to set
xh: Ii-Gdk onokuzimisa ukulungisa iziphene kwinkqubo

en: Gdk debugging flags to unset
xh: Ii-flags ze-Gdk ezilungisa iziphene azimiselwanga

en: Group
xh: Iqela

en: IPA
xh: I-IPA

en: Icon '%s' not present in theme
xh: Umqondiso '%s' awukho emxholweni

en: Icon has zero height
xh: Umfanekiso ongumqondiso awunabude

en: Icon has zero width
xh: Umfanekiso ongumqondiso awunabubanzi

en: Image file '%s' contains no data
xh: Ifayili yemifanekiso '%s' ayiqulathanga data

en: Image format unknown
xh: Ubume bomfanekiso abaziwa

en: Image has invalid width and/or height
xh: Umfanekiso unobubanzi/ubude obungavumelekanga

en: Image has unsupported bpp
xh: Umfanekiso une-bpp engaxhaswanga

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
xh: Umfanekiso unenani elingaxhaswanga lee-%d-bit planes

en: Image has zero height
xh: Umfanekiso awunabude

en: Image has zero width
xh: Umfanekiso awunabubanzi

en: Image header corrupt
xh: I-header yomfanekiso obonakala ngayo kwiskrini yonakele

en: Image pixel data corrupt
xh: I-data yomfanekiso we-pixel yonakele

en: Image too large to be saved as ICO
xh: Umfanekiso mkhulu kakhulu ukuba ungagcinwa njenge-ICO

en: Image type '%s' is not supported
xh: Uhlobo lomfanekiso '%s' aluxhaswanga

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
xh: Imodyuli yokufaka umfanekiso %s ayihambisi umdibanisi wemida onguwo; mhlawumbi isuka kuhlobo lwe-GTK olwahlukileyo?

en: Increase Indent
xh: Andisa Ukuqalisa nganeno

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
xh: Ukongezwa kokufaka olu hlobo lomfanekiso '%s' akuxhaswanga

en: Information
xh: Ulwazi

en: Input
xh: Ulwazi olungenayo

en: Input _Methods
xh: Iindlela _zolwazi olungenisiweyo

en: Insufficient memory to load PNG file
xh: Akonelanga uvimba wolwazi ukuba angafaka ifayili i-PNG

en: Insufficient memory to load PNM context struct
xh: Uvimba wolwazi akonelanga ukuba angafaka i-PNM context struct

en: Insufficient memory to load PNM file
xh: Uvimba wolwazi akonelanga ukuba angafaka ifayili ye-PNM

en: Insufficient memory to load XBM image file
xh: Uvimba wolwazi akanelanga ukuba angafaka ifayili yemifanekiso ye- XBM

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
xh: Uvimba wolwazi akanelanga ukuba angafaka umfanekiso, zama ukuphuma kwezinye iinkqubo ukwandisa uvimba wolwazi

en: Insufficient memory to open TIFF file
xh: Uvimba wolwazi akanelanga ukuba angavula ifayili ye-TIFF

en: Insufficient memory to save image into a buffer
xh: Uvimba wolwazi akanelanga ukuba agcine umfanekiso kwisigcini sethutyana

en: Insufficient memory to save image to callback
xh: Uvimba wolwazi akonelanga ukugcina umfanekiso ukuba ungaphinde ubuyiswe

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
xh: Akonelanga uvimba wolwazi ukuba angagcina i-%ld by %ld image; zama ukuphuma kwezinye iinkqubo ukunciphisa ukusetyenziswa kovimba wolwazi

en: Internal error in the GIF loader (%s)
xh: Impazamo yangaphakathi kwisifaki se-GIF (%s)

en: Inuktitut (Transliterated)
xh: I-Inuktitut (Ebhalwe ngoonobumba bolunye uhlobo)

en: Invalid UTF-8
xh: i-UTF-8 engasebenziyo

en: Invalid XBM file
xh: Ifayili ye-XBM engavunywangwa

en: Invalid file name
xh: Igama lefayili alisebenzi

en: Invalid filename: %s
xh: Igama lefayili elingavumelekanga: %s

en: Invalid header in animation
xh: I-header engavunywanga ekwenzeni oopopayi

en: Invalid header in icon
xh: I-header engavunywanga kumfanekiso ongumqondiso

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
xh: Ubunjani be-JPEG kufuneka buxabise phakathi kwe-0 ne100; ixabiso '%d' livumelekile.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
xh: Ubunjani be-JPEG kufuneka buxabise phakathi kwe-0 ne-100; ixabiso '%s' alihlahlelwanga.

en: Justify|_Center
xh: _Phakathi

en: Justify|_Fill
xh: _Zalisa

en: Justify|_Left
xh: _Ekhohlo

en: Justify|_Right
xh: _Ekunene

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
xh: Amaqhosha esiqa sombhalo we-PNG kufuneka abe ne-ASCII yeempawu.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
xh: Amaqhosha esiqa sombhalo we-PNG kufuneka abe nophawu olu-1 ubuncinane ukuya kuma-79.

en: LRE Left-to-right _embedding
xh: I-LRE esuka ekhohlo-iye-ekunene _ezinzileyo

en: LRM _Left-to-right mark
xh: Uphawu lwe-LRM olusuka ek_hohlo-luye-ekunene

en: LRO Left-to-right _override
xh: I-LRO esuka ekhohlo-iye-ekunene inga _nanzwanga

en: License
xh: Iphepha-mvume

en: Load additional GTK+ modules
xh: Faka i-GTK+ eyongeziweyo iimodyuli

en: MODULES
xh: II-MODYULI

en: Make X calls synchronous
xh: Yenza ii-X calls zenzeke ngaxeshanye

en: Make all warnings fatal
xh: Bulala zonke izilumkiso

en: Malformed chunk in animation
xh: Isiqa esinesiphene koopopayi

en: Maximum color value in PNM file is 0
xh: Ubukhulu bexabiso lombala okwifayili ye-PNM ngu-0

en: Maximum color value in PNM file is too large
xh: Ubukhulu bexabiso lombala okwifayili ye-PNM bukhulu kakhuluis too large

en: Media|P_ause
xh: N_qumama

en: Media|Pre_vious
xh: Enga_phambili

en: Media|R_ewind
xh: Buyisela_emva

en: Media|_Forward
xh: _Thumela

en: Media|_Next
xh: _Elandelayo

en: Media|_Play
xh: _Dlala

en: Media|_Record
xh: _Ingxelo

en: Media|_Stop
xh: _Yima

en: Modified
xh: Elungisiweyo

en: NAME
xh: IGAMA

en: Name
xh: Igama

en: Name too long
xh: Igama lide gqitha

en: New Folder
xh: Isiqulathi-fayili esitsha

en: No XPM header found
xh: I-XPM header ayifunyanwa

en: No extended input devices
xh: Azandiswanga izixhobo zolwazi olungenayo

en: No palette found at end of PCX data
xh: Akukho ngqokelela yezixhobo ethe yafunyanwa ekugqibeleni kwe-PCX data

en: Not enough memory to load GIF file
xh: Uvimba wolwazi akalingananga ukuba kungafakwa ifayili ye-GIF

en: Not enough memory to load ICO file
xh: Uvimba wolwazi akanelanga ukuba kungafakwa ifayili ye-ICO

en: Not enough memory to load RAS image
xh: Uvimba wolwazi akonelanga ukuba angafaka umfanekiso we-RAS

en: Not enough memory to load animation
xh: Uvimba wolwazi akonelanga ukuba kungafakwa oopopayi

en: Not enough memory to load bitmap image
xh: Akukho vimba wolwazi owaneleyo ukuba kungafakwa umfanekiso wengqokelela yamasuntsu

en: Not enough memory to load icon
xh: Akukho vimba wolwazi owaneleyo ukuba kungafakwa umfanekiso ongumqondiso

en: Not enough memory to load image
xh: Uvimba wolwazi akonelanga ukuba angafaka umfanekiso

en: Other...
xh: Enye...

en: PDF _Pop directional formatting
xh: I-PDF _Pop yokwenza ubume bolawulo

en: PNM file has an image height of 0
xh: Ifayili ye-PNM inobude bomfanekiso obungu-0

en: PNM file has an image width of 0
xh: Ifayili i-PNM inomfanekiso obubanzi buli-0

en: PNM file has an incorrect initial byte
xh: Ifayili ye-PNM ine-byte yokuqala engachanekanga

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
xh: Ifayili i-PNM ayikho kubume bangaphakathi be-PNM obunokunakanwa

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
xh: Isifaki-mfanekiso se-PNM asiyixhasi le-PNM subformat

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
xh: Isifaki-nkqubo se-PNM kulindeleke ukuba sifumane inani, kodwa asikwazanga

en: Page %u
xh: iPhepha %u

en: Pick a Color
xh: Khetha umbala

en: Pick a Font
xh: Khetha iFonti

en: Position on the color wheel.
xh: Indawo omi kuyo kwivili lemibala.

en: Premature end-of-file encountered
xh: Kufumaniseke ukupheliswa kwefayili phambi kwexesha

en: Print Pre_view
xh: Khangela_Phambi kokushicilela

en: Program class as used by the window manager
xh: Udidi lwenkqubo njengoko isetyenziswa ngumphathi wefestile

en: Program name as used by the window manager
xh: Igama lenkqubo njengoko lisetyenziswa ngumphathi wefestile

en: Question
xh: Umbuzo

en: RAS image has bogus header data
xh: Umfanekiso we-RAS one-bogus header data

en: RAS image has unknown type
xh: Umfanekiso we-RAS ngowohlobo olungaziwayo

en: RLE Right-to-left e_mbedding
xh: I-RLE esuka ekunene-iye-ekhohlo e_zinzileyo

en: RLM _Right-to-left mark
xh: Uphawu lwe-RLM olusuka ek_unene-luye-ekhohlo

en: RLO Right-to-left o_verride
xh: I-RLO esuka ekunene-iye-ekhohlo inga n_anzwanga

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
xh: Iformat engenziwanga nto ye=PNM ifuna indawo enye phambi kwe-data eyisampuli

en: Raw PNM image type is invalid
xh: Umfanekiso ongekenziwa nto wohlobo lwe-PNM awuvumelekanga

en: Really delete file "%s"?
xh: Icinywe nyhani na "%s"?

en: Received invalid color data
xh: Ifumene umbala we-data ongavumelekanga

en: Remove the bookmark '%s'
xh: Susa i-bookmark '%s'

en: Remove the selected bookmark
xh: Susa i-bookmark ekhethiweyo

en: Rename File
xh: Nika Ifayili elinye igama

en: Rename file "%s" to:
xh: Nika le fayili elinye igama"%s" ukuya:

en: SCREEN
xh: ISKRINI

en: Same as --no-wintab
xh: Iyafana ne --no-wintab

en: Sans 12
xh: i-Sans 12

en: Save _As
xh: Gcina N_jenge

en: Save in _folder:
xh: Gcina kwi _siqulathi seefayili:

en: Screen
xh: Iskrini

en: Select A File
xh: Khetha Ifayili

en: Select _All
xh: Khetha _Yonke

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
xh: Khetha umbala owufunayo ngaphandle komjikelezo. Khetha ukuba luzizi okanye ukuqaqamba kombala ngokusebenzisa unxantathu ophakathi.

en: Select which types of files are shown
xh: Khetha iindidi zeefayili ezibonisiweyo

en: Shortcut %s does not exist
xh: Isinqumlisi %s asikho

en: Show GTK+ Options
xh: Bonisa i- GTK+ ekunokukhethwa kuko

en: Show _Hidden Files
xh: Bonisa _iiFayili eziFihliweyo

en: Si_ze:
xh: Ubu_ngakanani:

en: Size
xh: Ubungakanani

en: Size of the palette in 8 bit mode
xh: Ubungakanani bengqokelela yezixhobo nge-8 bit mode

en: Stack overflow
xh: Ukuchitheka kwemfumba

en: TGA image has invalid dimensions
xh: Umfanekiso we-TGA unamacala angavunyelwanga

en: TGA image type not supported
xh: Umfanekiso wohlobo lwe-TGA awuxhaswanga

en: TIFFClose operation failed
xh: I-TIFFClose operation ayiphumelelanga

en: The ANI image format
xh: Ubume bemifanekiso eyi-ANI

en: The BMP image format
xh: Ubume bomfanekiso i-BMP

en: The GIF image format
xh: Ubume bomfanekiso we-GIF

en: The ICO image format
xh: Ubume bomfanekiso we-ICO

en: The JPEG image format
xh: Ubume bomfanekiso we-JPEG

en: The PCX image format
xh: Ubume bomfanekiso bomfanekiso we-PCX

en: The PNG image format
xh: Ubume bomfanekiso we-PNG

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
xh: Ii-PNM/PBM/PGM/PPM lusapho lokulungelelanisa umfanekiso wobume

en: The Sun raster image format
xh: Ulungelelwaniso lwe-format yomfanekiso eyi-The Sun raster

en: The TIFF image format
xh: I-format yomfanekiso i-TIFF

en: The Targa image format
xh: I-format yomfanekiso i-Targa

en: The WBMP image format
xh: I-format yemifanekiso eyi-WBMP

en: The XBM image format
xh: I-format yomfanekiso we-XBM

en: The XPM image format
xh: I-format yomfanekiso we-XPM

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
xh: Umbala owukhethileyo. Ungawutsala lo mbala uwuse kwingeniso yengqokelela yesixhobo ukuyigcinela ukuba uyisebenzise kwixa elizayo.

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
xh: Le fayili "%s"ikwenye imatshini (ebizwa i-%s) yaye ayingefumaneki kule nkqubo.
    Ingaba uqinisekile ukuba ufuna ukukhetha yona?

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
xh: Igama lefayili "%s" liqulethe iimpawu ezingavunyelwanga kumagama eefayili

en: The filename "%s" couldn't be converted to UTF-8. (try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING): %s
xh: Igama lale fayili "%s" aliguqukelanga kwi-UTF-8. (zama ukulungisa indawo eguqukayo kwi-G_FILENAME_ENCODING): %s

en: The folder contents could not be displayed
xh: Okuqulethwe sisiqulathi seefayili akuvelanga

en: The folder could not be created
xh: Esi siqulathi sefayili asinakwenzeka

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
xh: Igama lesiqulathi-fayili "%s" liqulethe iimpawu ezingavunyelwanga kumagama eefayili

en: The license of the program
xh: Iphepha-mvume yale nkqubo

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "%s". Please use a different name.
xh: Eli gama "%s" alisebenzi kuba liqulethe uphawu "%s". Nceda usebenzise igama elahlukileyo.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
xh: Umbala obuwukhethile ngaphambili uthelekiswa nalo uwukhetha ngoku. Ungatsala lo mbala uwuse kwingeniso eyingqokelela yezixhobo, okanye ukhethe lo mbala njengokuba unjalo ngoku ngokuwutsala uwuse kwi-color swatch esecaleni.

en: The radio tool button whose group this button belongs to.
xh: Iqhosha lesixhobo sikanomathotholo nesiliqela elingena kuso eli qhosha.

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
xh: Isakhiwo se-gdk-pixbuf asikuxhasi ukugcinwa kobume bemifanekiso: %s

en: This file system does not support mounting
xh: Esi sixokelelwano sefayili asikuxhasi ukufakwa kwisakhelo

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
xh: I-Tigrigna-Eritrean (EZ+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
xh: I-Tigrigna-Ethiopian (EZ+)

en: Topdown BMP images cannot be compressed
xh: Imifanekiso ye-Topdown BMP ayikwazi ukushwankathelwa

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
xh: Eguquliweyo i-PNG inenani lamajelo elingaxhaswanga, nekufuneka ibe sisi-3 okanye isi-4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
xh: I-PNG eguqulweyo ayinabubanzi okanye ubude.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
xh: Eguquliweyo i-PNG hayi i-RGB okanye i-RGBA.

en: Translated by
xh: iguqulwe ngu

en: Transparency of the color.
xh: Ukucaca kombala.

en: Type name of new folder
xh: Bhala igama lesiqulathi seefayili esitsha

en: Unable to find include file: "%s"
xh: Ayifumaneki le fayili ibandakanyiweyo: "%s"

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
xh: Ayinako ukufaka imodyuli yokufaka umfanekiso: %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
xh: Ayinako ukufumana ifayili enomfanekiso kwi-pixmap_path: "%s"

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
xh: Ayinako ukufumana injini yomxholo okwi-module_path: "%s",

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
xh: I-bitdepth engalindelekanga kwiingeniso zemephu yemibala

en: Unexpected character data on line %d char %d
xh: I-data enophawu olungalindelekanga kumgca %d uphawu %d

en: Unexpected end of PNM image data
xh: Ukufika ekugqibeleni okungalindelekanga kwe-PNM image data

en: Unexpected icon chunk in animation
xh: Isiqa esingalindelekanga somfanekiso womqondiso koopopayi

en: Unexpected start tag '%s' on line %d char %d
xh: Isiqalo se-tag esingalindelekanga '%s' kumgca %d uphawu %d

en: Unknown
xh: Ayaziwa

en: Unknown attribute '%s' on line %d char %d
xh: Uphawu olungaziwayo '%s' kumgca %d uphawu %d

en: Unrecognized image file format
xh: Ubume befayili yemifanekiso engaziwayo

en: Unsupported JPEG color space (%s)
xh: Indawo yombala ye-JPEG ayixhaswanga (%s)

en: Unsupported animation type
xh: Uhlobo olungaxhaswanga loopopayi

en: Unsupported depth for ICO file: %d
xh: Ubunzulu abuxhaswanga kwifayili ye-ICO: %d

en: Unsupported icon type
xh: Uhlobo lomfanekiso ongumqondiso ongaxhaswanga

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
xh: Ixabiso lesiqa sombhalo we-PNG %s asinako ukuguqulwa sisiwe kwi-ISO-8859-1 encoding.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
xh: Uhlobo %s lobume befayili ye-GIF aluxhaswanga

en: Vietnamese (VIQR)
xh: I-Vietnamese (VIQR)

en: Warning
xh: Isilumkiso

en: Width or height of TIFF image is zero
xh: Ububanzi okanye ubude befayili yomfanekiso ye-TIFF liqanda

en: Window
xh: Ifestile

en: Written by
xh: Ibhalwe ngu

en: X Input Method
xh: Indlela ye-X Yokungenisa

en: X display to use
xh: i-X display onokuyisebenzisa

en: X screen to use
xh: Iskrini se-X singasetyenziswa

en: XPM file has image height <= 0
xh: Ifayili ye-XPM inobubanzi bomfanekiso obu-<= 0

en: XPM file has image width <= 0
xh: Ifayili ye-XPM inobubanzi bomfanekiso obu-<= 0

en: XPM file has invalid number of colors
xh: Ifayili ye-XPM file inenani lemibala engavunywanga

en: XPM has invalid number of chars per pixel
xh: I-XPM inenani elingavunywanga kwi-chars nge-pixel nganye

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
xh: Ungafaka i-HTML-style hexadecimal kwixabiso lombala, okanye umbala lowo njengo-'orange'.

en: ZWJ Zero width _joiner
xh: i-ZWJ Zero edibanisa _ububanzi

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
xh: I-ZWNJ Zero engadibanisi _bubanzi

en: ZWS _Zero width space
xh: I-ZWS _indawo ebubanzi obuliqanda

en: Zoom _In
xh: Nciphisa _Umfanekiso

en: Zoom _Out
xh: Andisa _Umfanekiso

en: _About
xh: _Malunga na

en: _Add
xh: _Yongeza

en: _Apply
xh: _Sebenzisa

en: _Ascending
xh: _Enyukayo

en: _Blue:
xh: _Bhlowu:

en: _Bold
xh: _Bhala ngqindilili

en: _Browse for other folders
xh: _Khangela kwezinye iziqulathi zeefayili

en: _CD-Rom
xh: i_CD-Rom

en: _Cancel
xh: _Rhoxisa

en: _Clear
xh: _Cima

en: _Close
xh: _Vala

en: _Color
xh: _Umbala

en: _Convert
xh: _Guqula

en: _Copy
xh: _Kopa

en: _Delete
xh: _Cima

en: _Descending
xh: _Ehlayo

en: _Device:
xh: _Isixhobo:

en: _Edit
xh: _Hlela

en: _Execute
xh: _Phumeza

en: _Family:
xh: _Usapho:

en: _Files
xh: _iiFayili

en: _Find
xh: _Fumana

en: _Floppy
xh: i_Floppy

en: _Folder name:
xh: _Igama lesiqulathi-fayili:

en: _Font
xh: i_Fonti

en: _Gamma value
xh: Ixabiso le_Gamma

en: _Green:
xh: _Luhlaza:

en: _Harddisk
xh: _Idiski eyakhelwe ngaphakathi

en: _Help
xh: _Uncedo

en: _Home
xh: _Ekhaya

en: _Hue:
xh: _Isahlukanisi-mibala:

en: _Index
xh: _Isalathiso

en: _Insert Unicode Control Character
xh: _Faka i- Unicode Control Character

en: _Italic
xh: _Bhala ngokukekeleyo

en: _Jump to
xh: _Tsibela ku

en: _License
xh: _Imvume

en: _Name:
xh: _Igama:

en: _Network
xh: _Uthungelwano

en: _New
xh: _Entsha

en: _New Folder
xh: _Isiqulathi seefayili esitsha

en: _No
xh: _Hayi

en: _Normal Size
xh: _Umlinganiso Oqhelekileyo

en: _OK
xh: _Kulungile

en: _Open
xh: _Vula

en: _Paste
xh: _Ncamathisela

en: _Preferences
xh: _Okukhethayo

en: _Preview:
xh: _Yikhangele phambi kokuyishicilela:

en: _Print
xh: _Shicilela

en: _Properties
xh: _Iimpawu

en: _Quit
xh: _Phuma

en: _Red:
xh: _Bomvu:

en: _Redo
xh: _Yenze kwakhona

en: _Refresh
xh: _Hlaziya

en: _Remove
xh: _Susa

en: _Rename
xh: _Yinike elinye igama

en: _Rename File
xh: _Nika Ifayili elinye igama

en: _Revert
xh: _Buyela kweyangaphambili

en: _Saturation:
xh: _Ukuzala:

en: _Save
xh: _Gcina

en: _Save color here
xh: _Gcina apha umbala

en: _Selection:
xh: _Ukhetho:

en: _Spell Check
xh: _Khangela Upelo

en: _Stop
xh: _Yima

en: _Strikethrough
xh: _Hlaba

en: _Style:
xh: _Isimbo:

en: _Undelete
xh: _Musa ukucima

en: _Underline
xh: _Krwela umgca ngaphantsi

en: _Undo
xh: _Susa obukwenzile

en: _Value:
xh: _Ixabiso:

en: _Yes
xh: _Ewe

en: none
xh: akukho nanye

en: progress bar label|%d %%
xh: %d %%

en: unsupported RAS image variation
xh: uhlobo lomfanekiso oluyi-RAS variation
